Pogotowie Kredytowe

Pomoc kredytowa, porady, wskazówki

This content shows Simple View

banki

Ubezpieczenie kredytu – czy jest obowiązkowe?

Na pewno warto zastanowić się, dlaczego banki nakładają na klientów taki wymóg. Otóż udzielanie kredytów zawsze wiąże się dla banku z pewnym ryzykiem. Ubezpieczenie pozwala to ryzyko zminimalizować….Oczywiście banki stawiając wymóg wykupienia ubezpieczenia, mają na celu zabezpieczenie własnych interesów, ale również klient korzysta na ubezpieczeniu.Jak wziąć kredyt przy umowie zlecenie lub umowie o dzieło?

Ponieważ jednak nie wiadomo, czy decyzja będzie w twoim przypadku korzystna, lepiej najpierw dokładnie przejrzeć bankowe oferty, aby dowiedzieć się, które banki takich kredytów udzielają….Choć klienci zatrudnieni na umowę o pracę na czas nieokreślony są tymi preferowanymi przez banki, pamiętaj o jednym – umowa, w oparciu o którą pracujesz, jest tylko jednym z czynników, które bank weźmie pod uwagę przy ocenianiu twojej zdolności kredytowej.Kredyt walutowy – kto może dostać kredyt w obcej walucie?

Ponieważ wedle obowiązujących przepisów, banki muszą udzielać zobowiązań w takiej walucie, w jakiej zarabia kredytobiorca. Jeśli więc otrzymujesz wynagrodzenie w złotówkach, tylko o takie środki możesz się starać….Ze względu na społeczne niezadowolenie, banki zaczęły wycofywać te produkty ze swojej oferty. Co więcej, powstały regulacje prawne, które dokładnie określają, kto może starać się o kredyt hipoteczny w obcej walucie.Limit odnawialny na koncie – na czym polega, kiedy się opłaca?

Zazwyczaj nie ma tu mowy o wysokich kwotach i banki ustalając limit, biorą pod uwagę nasze comiesięczne wpływy na konto ROR….Limit odnawialny na koncie lub też konto z debetem, to jedna z możliwości, jaką daje nam bank. Pozwala on na uzyskanie dostępu do większej ilości gotówki, a tym samym zapłatę za większe zakupy, bez konieczności udawania się do banku po kredyt czy pożyczkę.Jakie dokumenty do kredytu hipotecznego są niezbędne?

Idąc do banku, podstawą będzie wypełniony wniosek, w którym zawrzemy wszystkie informacje, zarówno związane z danymi osobistymi, dochodem, celem, jak i potrzebną kwotą….Staranie się o kredyt hipoteczny zwiąże się przede wszystkim z dużą ilością dokumentacji koniecznej do przedstawienia w banku. Co konkretnie będzie potrzebne? W artykule przedstawiamy listę dokumentów potrzebnych przy składaniu wniosku o kredyt hipoteczny.
top