Pogotowie Kredytowe

Pomoc kredytowa, porady, wskazówki

This content shows Simple View

banki

Jak wziąć kredyt przy umowie zlecenie lub umowie o dzieło?

Ponieważ jednak nie wiadomo, czy decyzja będzie w twoim przypadku korzystna, lepiej najpierw dokładnie przejrzeć bankowe oferty, aby dowiedzieć się, które banki takich kredytów udzielają….Choć klienci zatrudnieni na umowę o pracę na czas nieokreślony są tymi preferowanymi przez banki, pamiętaj o jednym – umowa, w oparciu o którą pracujesz, jest tylko jednym z czynników, które bank weźmie pod uwagę przy ocenianiu twojej zdolności kredytowej.Ubezpieczenie kredytu – czy jest obowiązkowe?

Na pewno warto zastanowić się, dlaczego banki nakładają na klientów taki wymóg. Otóż udzielanie kredytów zawsze wiąże się dla banku z pewnym ryzykiem. Ubezpieczenie pozwala to ryzyko zminimalizować….Oczywiście banki stawiając wymóg wykupienia ubezpieczenia, mają na celu zabezpieczenie własnych interesów, ale również klient korzysta na ubezpieczeniu.Kredyt walutowy – kto może dostać kredyt w obcej walucie?

Ponieważ wedle obowiązujących przepisów, banki muszą udzielać zobowiązań w takiej walucie, w jakiej zarabia kredytobiorca. Jeśli więc otrzymujesz wynagrodzenie w złotówkach, tylko o takie środki możesz się starać….Ze względu na społeczne niezadowolenie, banki zaczęły wycofywać te produkty ze swojej oferty. Co więcej, powstały regulacje prawne, które dokładnie określają, kto może starać się o kredyt hipoteczny w obcej walucie.Limit odnawialny na koncie – na czym polega, kiedy się opłaca?

Zazwyczaj nie ma tu mowy o wysokich kwotach i banki ustalając limit, biorą pod uwagę nasze comiesięczne wpływy na konto ROR….Limit odnawialny na koncie lub też konto z debetem, to jedna z możliwości, jaką daje nam bank. Pozwala on na uzyskanie dostępu do większej ilości gotówki, a tym samym zapłatę za większe zakupy, bez konieczności udawania się do banku po kredyt czy pożyczkę.Jakie dokumenty do kredytu hipotecznego są niezbędne?

Idąc do banku, podstawą będzie wypełniony wniosek, w którym zawrzemy wszystkie informacje, zarówno związane z danymi osobistymi, dochodem, celem, jak i potrzebną kwotą….Staranie się o kredyt hipoteczny zwiąże się przede wszystkim z dużą ilością dokumentacji koniecznej do przedstawienia w banku. Co konkretnie będzie potrzebne? W artykule przedstawiamy listę dokumentów potrzebnych przy składaniu wniosku o kredyt hipoteczny.
top