Pogotowie Kredytowe

Pomoc kredytowa, porady, wskazówki

This content shows Simple View

koncie

Limit odnawialny na koncie – na czym polega, kiedy się opłaca?

Limit odnawialny na koncie lub też konto z debetem, to jedna z możliwości, jaką daje nam bank. Pozwala on na uzyskanie dostępu do większej ilości gotówki, a tym samym zapłatę za większe zakupy, bez konieczności udawania się do banku po kredyt czy pożyczkę….Nie jest tutaj wydawana żadna dodatkowa karta, używamy więc tej st|ardowo dołączonej do konta ROR.Oszczędzanie zamiast kredytu? Jak zacząć oszczędzać?

Załóż konto oszczędnościowe i ustaw zlecenie stałe. W ten sposób co miesiąc, z twojego rachunku będą odprowadzane ustalone kwoty, które systematycznie będą rosły na osobnym koncie….Regularnie przeglądaj konto bankowe i sprawdzaj wykonane transakcje. Systematycznie monitoruj, czy nie kupujesz rzeczy niepotrzebnych i przejrzyj polecenia zapłaty. Być może zauważysz, że opłacasz usługi, z których już nie korzystasz.Karta kredytowa – jak działa?

Trzeba zaznaczyć, że nie jest ona tym samym co karta debetowa – korzysta się z niej podobnie, ale karta kredytowa nie jest powiązana z kontem osobistym, a zamiast tego środki pobierane są z rachunku kredytowego….Do tego trzeba przedstawić dokument potwierdzający tożsamość, a także dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody – zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych dochodach, a także wyciąg z konta bankowego.
top